4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka przetestowanych sposobów na to, żeby bardziej Ci się chciało i żeby twoja i towarzyszki satysfakcja ze zbliżenia była o wiele większa.

Przedstawiam kilka prostych porad, żeby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę gorąco!
1. Dotykaj swoją partnerkę
Jeśli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wydzielać hormony, które wzmocnią waszą więź. Badania prowadzone za oceanem potwierdzają, iż kontakt fizyczny ożywia wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która łączy pary ze sobą. Efekt jest jasny: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wolne chwile spędzaj na słońcu

Nawet jedna godzina spędzona w pełnym słońcu może powiększyć ilość testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o sześćdziesiąt dziewięć procent – do takiej konkluzji doszli naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo światło słoneczne obniża ilość melatoniny, hormonu, który pogarsza płodność oraz popęd seksualny. Solarium też daje takie wyniki.
3. Oglądaj filmy o miłości

Zgodnie z tym co dowodzą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może doprowadzić do tego, że mężczyzna stanie się bardziej romantyczny i czuły. Stwierdzili oni, że filmy miłosne zwiększają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzrost libido – aż o 10 %. Najżmudniejszmy twoim zadaniem będzie znalezienie takiego filmu, w czasie którego uda ci się nie zasnąć.
4. Kiedy tylko masz ochotę to ziewaj
Ziewanie oraz wzwody są nadzorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, gdy pojawi się taka konieczność. Oprócz tego ziewanie powoduje, że czujesz się zrelaksowany, a do twojego penisa napływa większa ilość krwi.

5. Pij sok z owocu granatu
Każdego dnia wypijaj szklankę soku z granatu. Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, cialis bez recepty
że owoc ten powiększa przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Prócz tego powoduje, iż całujesz bardziej namiętnie.
6. Wąchaj wanilię

Woń wanilii efektywnie powiększa transport krwi do członka – tak twierdzą badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila wydzielanie fal alfa w mózgu, które odprężają oraz pomagają pozbyć się zahamowań. Budowa chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji produkowanej w mózgu, która aktywuje podniecenie seksualne. Rozumie się samo przez się, że kupowanie lodów waniliowych jest o wiele mniej krępujące niż zaopatrywanie się w leki na potencję.
7. Odżywiaj się prawidłowo
Jeśli mężczyzna je zbyt mało cynku, jego organizm produkuje mniej testosteronu. Zatem wskazane jest włączyć do menu dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij także o witaminie C, która powiększa poziom oksytocyny w organizmie oraz wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Zerwij z nałogiem palenia

Nikotyna znajdująca się w papierosach może wywołać zwężenie naczyń krwionośnych, utrudniając napływ krwi do penisa. Pewne badanie dowiodło, że spalenie tylko dwóch papierosów może sprawić, iż erekcje będą bardziej miękkie. Nie zapominajmy także o innych ujemnych atrybutach palenia, np. nieświeży oddech, żółte zęby i zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie kamagra tanio