Untoxin to suplement diety w role kapsułek. Skutek ten przeznaczony jest do dawania w momentach oczyszczania oraz detoksykacji organizmu ze niebezpiecznych substancji, których nagromadzenie że istnieć efektem stosowania nieodpowiedniej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Przekłada się wtedy na proste przyspieszenie tempa przemiany materii. W skutku przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji masy ciała. 

Ponadto składniki takie jak ekstrakt z korzenia Maca, sok z korzenia lukrecji dobrej i ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego oddziałują na obniżenie poziomu złego cholesterolu we naturze, co przenosi się na skuteczniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; ekstrakt z korzenia Maca; sok z korzenia lukrecji gładkiej; ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; ekstrakt z wyników żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Kapsułki należy dawać w trakcie bądź po posiłku, popijając znaczną miarą wody. 

Pierwsze efekty używania preparatu Untoxin można dostrzec już po siedmiu dniach od zaczęcia jego stosowania. 

Należy dbać o tym, żeby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu Untoxin jest alergię na jeden jego element.

Suplementy diety winnym być zapisywane w temperaturze domowej w system ważny dla przeciętnych dzieci. Chronić przed słońcem i wykonywaniem wilgoci. Produkt przeznaczony stanowi dla pań dorosłych. Suplement diety nie zapewne stanowić używany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

tani Untoxin

Derminax tanio

Follixin